Servicii foto si video II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
henrietta
Posts: 176
Joined: 22 Sep 2013, 19:30

Re: Sevicii foto si video II

Post by henrietta »

citesc si vad ca foto si video cita frunza si iarba :D un nou business la moldoveni.......insa ma intreb citi din ei sunt cu adevarat profesionisti???? nu de alta da preturile sunt la toti piparate


Image
User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Sevicii foto si video II

Post by catiushka »

henrietta ai dreptate
la noi tot ce tine de nunta e business, preturi piperate pentru orice
servicii apar ca ciupercile dupa ploaie care mai de care


Kitsurica
Posts: 146
Joined: 06 Sep 2013, 15:21

Re: Sevicii foto si video II

Post by Kitsurica »

va rugam cei care recomanda foto-video scriti si preturile, mai usor o sa ne orientam


Arishka
Posts: 102
Joined: 12 Aug 2013, 12:01

Re: Sevicii foto si video II

Post by Arishka »

Salut fetele/Cine stie cit e Andrei Zveagintev pentru anul 2014 si ce reprezinta,face treaba buna???Mersi....Si poate cineva stie vre-un videograf bun si nu scump(aprx. 350-400 euro)Merci


Kitsurica
Posts: 146
Joined: 06 Sep 2013, 15:21

Re: Sevicii foto si video II

Post by Kitsurica »

Salut Arishca, eu daca nu ma gresesc fotograful de care intrebi e cel care isi noteaza numele pe fiece poza, eu sincer nu as vrea pe pozele mele de nunta fotograful sa-si faca publicitate ca pe niste carti de vizita, asta parerea mea, am vazut si eu ca e destul de popular deci ideia de ati face publicitate in asa mod lucreaza, care sunt costurile nu stiu.


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Sevicii foto si video II

Post by catiushka »

Kitsurica wrote:Salut Arishca, eu daca nu ma gresesc fotograful de care intrebi e cel care isi noteaza numele pe fiece poza, eu sincer nu as vrea pe pozele mele de nunta fotograful sa-si faca publicitate ca pe niste carti de vizita, asta parerea mea, am vazut si eu ca e destul de popular deci ideia de ati face publicitate in asa mod lucreaza, care sunt costurile nu stiu.
din cite stiu eu, pozele care noi le primim de la fotografi sint fara logo, ei pun doar la cele pe care le publica pe net


Nadinn
Posts: 206
Joined: 24 Jan 2013, 01:37
Location: Chisinau,Moldova

Re: Sevicii foto si video II

Post by Nadinn »

fetelor fiecare fotograf va da poze atit cu logo cit si fara,evident ca cele care el le publica sunt semnate.De exemplu pozele de la nunta noastra pe care le-am postat pe facebook,le-am pus pe cele cu logo,personal pe mine nu ma deranjeaza odata ce am ales anume acel fotograf si am ramas multumita de rezultat sa fie scris intr-o parte numele acestuia,dar asta este parerea mea ;)


kateryn burunduc
Posts: 11
Joined: 04 Dec 2013, 12:28

Re: Sevicii foto si video II

Post by kateryn burunduc »

Spunind ca formatia fratilor Parfeni n-ea recomandat foto-video LPstudio.md ...ne-am intilnit cu baieti,si n-ea prezentat nunta in detali mai multe lucrari diferit ceia ce pe saitu lor nu e postat...n-ea placut clitatea,n-ea placut ca propun idei noi,ca persoane sunt foarte placuti...preturile sunt accesibile si reale


Arishka
Posts: 102
Joined: 12 Aug 2013, 12:01

Re: Sevicii foto si video II

Post by Arishka »

kateryn burunduc wrote:Spunind ca formatia fratilor Parfeni n-ea recomandat foto-video LPstudio.md ...ne-am intilnit cu baieti,si n-ea prezentat nunta in detali mai multe lucrari diferit ceia ce pe saitu lor nu e postat...n-ea placut clitatea,n-ea placut ca propun idei noi,ca persoane sunt foarte placuti...preturile sunt accesibile si reale
Scrie-mi te rog preturile... ;)


marcellla
Posts: 350
Joined: 08 Jun 2011, 23:00
Location: Torino

Re: Sevicii foto si video II

Post by marcellla »

Arishka wrote:Salut fetele/Cine stie cit e Andrei Zveagintev pentru anul 2014 si ce reprezinta,face treaba buna???Mersi....Si poate cineva stie vre-un videograf bun si nu scump(aprx. 350-400 euro)Merci
Nustiu acum, dar in 2012 Zveaghintev cerea 600 euro, era unul de pe lista mea de preferati, dar pina la urma am ales pe altcineva, acum la sigur e mai scump, cit despre lucrarile lui, sint intr'adevar foarte frumoase. Pe mine logo'ul nu ma deranjeaza, dar nu cred ca asta e o problema si el impune acest lucru, ii spui ca nu il vrei si atit.


Image
Post Reply