Servicii foto si video II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Tashka
Posts: 3
Joined: 12 Feb 2014, 21:43

Re: Sevicii foto si video II

Post by Tashka »

Am achitat 600 de euro.
Imi pare foarte rau de asa "profesionishti"


marishka
Posts: 35
Joined: 28 Jan 2014, 19:44

Re: Sevicii foto si video II

Post by marishka »

Alinka wrote:
Olecika wrote:Fetele cochetele, iata si rezumatul nuntii noastre :)



Videograf a fost Marian Croitoru, mi-a lacut cum a lucrat, si rezultatul final e unul pe masura. Recomand !
Olecika noi tot ne gindim sa-l luam pe el ,cum tia parut?va dat materialul la timp?si foto pe cine ati luat?merci
fetelor cum il pot gasi pe domn,aveti vreun numar de telefon? cit au costat serviciile lui?


User avatar
mmgg29
Posts: 230
Joined: 21 Mar 2013, 04:12

Re: Sevicii foto si video II

Post by mmgg29 »

Aici gasesti datele lui de contact. Din cate stiu eu, anul trecut cerea 400 de euro.
https://www.facebook.com/croitoruvideography/info


marishka
Posts: 35
Joined: 28 Jan 2014, 19:44

Re: Sevicii foto si video II

Post by marishka »

catiushka wrote:
Paula wrote:Catiushka, Salut! care sunt preturile la felin? ms
am raspuns in privat
spune-mi te rog si mie preturile lor


irwwin
Posts: 9
Joined: 17 Feb 2014, 12:39

Re: Sevicii foto si video II

Post by irwwin »

stie cineva care sunt preturile celor de la graff-studio? si care sunt parerile voastre fetelor daca ati lucrat cu ei?


Irina.T
Posts: 10
Joined: 24 Feb 2014, 19:33

Re: Sevicii foto si video II

Post by Irina.T »

Fetelor, care sunteti deja mai cu experienta,adica v-ati decis deja cu foto,sau chiar ati avut si nunta....noi suntem pe ultima suta de metri cu alesul fotografului...mi-a recomandat cineva (care a fost la altcineva la nunta:)) pe Adrian Gojan......din atatea sumedenii de foto cate am vazut pana acum,ale lui mi-au cazut tronc....inteleg ca fiecare cu parerea lui,dar totusi sunt super frumoase:)))....pe langa toate am vrut sa mai aflu pareri,poate cineva de aici l-a cunoscut. Multumesc anticipat!!


romanct1
Posts: 215
Joined: 22 Dec 2013, 19:30

Re: Sevicii foto si video II

Post by romanct1 »

Irina.T wrote:Fetelor, care sunteti deja mai cu experienta,adica v-ati decis deja cu foto,sau chiar ati avut si nunta....noi suntem pe ultima suta de metri cu alesul fotografului...mi-a recomandat cineva (care a fost la altcineva la nunta:)) pe Adrian Gojan......din atatea sumedenii de foto cate am vazut pana acum,ale lui mi-au cazut tronc....inteleg ca fiecare cu parerea lui,dar totusi sunt super frumoase:)))....pe langa toate am vrut sa mai aflu pareri,poate cineva de aici l-a cunoscut. Multumesc anticipat!!
Eu in genere toate serviciile leam ales dupa conceptul ca miau stat pe inima, chiar si foto/video am cautat mult, dar mai mult atrageam atentia la video deoarece fotografiile oricum mare majoritate se primesc bine, am vazut destule lucrari demne dupa standartele mele :) dar am ales echipa la care mia stat sufletul. Insa pentru alte fete video nu e atit de important, vezi si tu.


desdemona barbalat
Posts: 64
Joined: 09 Dec 2013, 22:59

Re: Sevicii foto si video II

Post by desdemona barbalat »

Tashka wrote:Am achitat 600 de euro.
Imi pare foarte rau de asa "profesionishti"
600 de euro si nimik rezultat?..pai astai obraznicie....ia si dai in nas lucrarile lui si dai sa face ceia ce o promis ca va face.....in lista neagra doar despre el se vorbeste ..chiar nui rusine sa dea lucrari care poate oarecare dintre noi sa facem....


Irina.T
Posts: 10
Joined: 24 Feb 2014, 19:33

Re: Sevicii foto si video II

Post by Irina.T »

romanct1 , eu sunt dintre acelea pentru care nu conteaza video...adica sa se inteleaga corect,am vazut niste echipe la americani ce au filmat niste clipuri superbe,dar dat fiind faptul ca la noi asa ceva nu-i ,am hotarat sa ne axam pe foto,dar macar asta sa fie ideal (pentru noi;).
Normal ca fiecare alege dupa gustul lui,eu asta si spuneam,ca mi-au placut mult lucrarile lui Adrian Gojan...pe aici am citit doar parerea lui marcheluska,la care el a fost fotograf la nunta si despre care ea spune ca a fost absolut multumita si incantata...dar stiti cum,mai caut si eu ce mai zice lumea,nunta-i o data in viata! :)


Alinka
Posts: 34
Joined: 27 Jan 2014, 17:42

Re: Sevicii foto si video II

Post by Alinka »

Irina.T wrote:romanct1 , eu sunt dintre acelea pentru care nu conteaza video...adica sa se inteleaga corect,am vazut niste echipe la americani ce au filmat niste clipuri superbe,dar dat fiind faptul ca la noi asa ceva nu-i ,am hotarat sa ne axam pe foto,dar macar asta sa fie ideal (pentru noi;).
Normal ca fiecare alege dupa gustul lui,eu asta si spuneam,ca mi-au placut mult lucrarile lui Adrian Gojan...pe aici am citit doar parerea lui marcheluska,la care el a fost fotograf la nunta si despre care ea spune ca a fost absolut multumita si incantata...dar stiti cum,mai caut si eu ce mai zice lumea,nunta-i o data in viata! :)



eu tot sunt in cautare de foto si video pt nunta ajutatima si pe mine,Gojan e ocupat pe data noastra,dar taaare imi plac liucrarile lui


Post Reply