Dupa nunta......

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
olesikag
Posts: 98
Joined: 06 Apr 2010, 23:00
Location: chisinau

Re: Dupa nunta......

Post by olesikag »

whitelady wrote:Olesikag, m-am uitat cu emotii la inregistrarea voastra, mi s-a parut ca aveai tu un mai multe emotii decat mirele tau, ai fost o mireasa frumoasa, felicitari si felicitari pentru o nunta reusita. Ma bucur pentru voi ca totul a iesit asa cum v-ati dorit.
mersi!offff ce ash mai vrea inca odata sa simt aceste emotii! :D :D :D numai ka tot ku mirele acesta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


DDianKa
Posts: 138
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau, centru

Re: Dupa nunta......

Post by DDianKa »

olesikag wrote:
whitelady wrote:Olesikag, m-am uitat cu emotii la inregistrarea voastra, mi s-a parut ca aveai tu un mai multe emotii decat mirele tau, ai fost o mireasa frumoasa, felicitari si felicitari pentru o nunta reusita. Ma bucur pentru voi ca totul a iesit asa cum v-ati dorit.
mersi!offff ce ash mai vrea inca odata sa simt aceste emotii! :D :D :D numai ka tot ku mirele acesta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Olesika, lasa ca de acuma abia incep emotiile, deja ele se vor schimba, de exemplu tot emotii puternice vei avea deja atunci cind vei naste primul copil, pe urma cind s-a duce la scoala copilul, pe urma tot asa si tot asa numai emotii pozitive vor fi Image


WHO
Posts: 80
Joined: 07 Jun 2010, 23:00

Re: Dupa nunta......

Post by WHO »

Olesikag, AI FOST O MIREASA SUPERBA SI AI AVUT O NUNTA PE NOTA 10,Bravo !!! si Casa de Piatra!!!


Anusca
Posts: 364
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: Dupa nunta......

Post by Anusca »

Olesika ai fost super frumoasa. Dupa cite am inteles esti sotie de fotbalist, deci multa rabdare tie si cite mai multe goluri marcate in viatsa voastra personala .


nicola
Posts: 97
Joined: 06 Apr 2010, 23:00

Re: Dupa nunta......

Post by nicola »

Olesikag, felicitari inka o data!!! si ma bucur ptr tine ca ai avut parte de o petrecere frumoasa Image Image
Ai fost o mireasa frumoasa, mi-a placut absolut totul rochita,coafura,voalul....Bravo!!!


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Dupa nunta......

Post by Uliana »

Olesea, ma alatur si eu de fete, kiar intradevar ai fost o mireasa frumoasa si mie mult mi-a placut de tine si ma bucur mult ca totul a fost pe nota 10++++ , BRAVO si CASA de PIATRA inca o data Image Image Image


whitelady
Posts: 256
Joined: 19 May 2010, 23:00

Re: Dupa nunta......

Post by whitelady »

Salut miresuicilor, a trecut si la mine marele eveniment, ma asteptam sa am un soi de nostalgie ca deja totul s-a terminat, dar spre surprinderea mea simt o eliberare. Va spun din start ca inca nu pot sa imi dau seama daca totul a iesit exact cum mi-am dorit, pentru ca totul a trecut foarte, foarte foarte repede, nu am reusit sa observ multe lucruri. Probabil inca o luna de zile, voi retrai si imi voi aminti de seara nuntii, poate atunci voi fi cu mintea limpede sa spun daca a fost sau nu perfect totul. Tot ce pot sa va spun in acest moment este ca nu am dat gres cu muzica care ne-au uimit pe toti toti cu ce au facut la nunta noastra, nu am dat gres cu foto, noi i-am avut pe Ruslat si Tatiana Vrabie, care au venit cu o masina plina plina cu echipamente de tot felul,toti ne intrebau de foto cine sunt pentru ca in timpul nuntii langa masa noastra am avut niste lumini speciale + alte chestii care eu nu stiu cum se numesc, care au creat impresia ca toata nunta a fost o foto sesie pentru noi+ ca la adevarata sesiune foto au fost foarte bravo. Abia astept pozele.
Ceea ce tine de coafuta si machiaj,iarasi am numai cuvinte de lauda, Mariashka, salonul Riviera, a facut minuni, chiar si fara proba am iesit de acolo total schimbata spre bine si din cel moment buna mea dispozitie nu a dispatur, m-am simtit frumoasa si admirata toata seara. Am uitat sa va spun ca am facut sesiunea foto la hipodrom, ne-a spun cineva cu 2 zile inainte ca exista in Balti un hipodrom, au niste cai foarte mari frumosi si foarte curati, am urcat calare si in acel moment am avut cele mai mari emotii din toata ziua nuntii :D , imi era frica sa nu cad chiar daca calul era cuminte oricum imi era frica. A fost o experienta de neuitat, eu am calarit un armasar negru si mirele meu un cal alb si foarte mare. Am tras cu ochiul la foto si pozele care le-am vazut mi-am placut foarte mult.
Acum sa va povestesc nunta in sine. care a fost plina de surprize, surprize din partea mirelui din partea miresei si mai multe surprize din partea dansatorilor, pe care noi i-am luat mai mult pentru a dansa colacii dar am avut parte si de un rock and roll si dans tiganesc si chiar au dansat foarte frumos, la rock and roll m-am ridicat in picioare si am topait si eu, nu aveam astampar aveam un chef nebun de dans si sincer nu mi l-am consumat pe parcursul nuntii, nu am avut timp sa dansez asa cum mi-ar fi placut, si ptr lucrul asta imi pare rau. Cu lansarea lampioanelor a fost un mare succes, toate s-ar ridicat spre cer si a fost un spectacol magnific, multi m-au intrebat de unde le-am luat. Caricatura noastra a fost intens comentata si s-a umplus cu urari, inca nu am apucat sa le citim ca a ramas la socrii. Multa lumea s-au apropiat de noi sa ne felicite pentru organizarea nuntii, sa ne intrebe diferite chestii si cam asa m-am pomenit ca nu am dansat cat as fi vrut si e unicul lucru ptr care regret. Cu siguranta as mai avea ce sa ma povestec, dar o mai las pe data viitoare. Poate revin si cu poze. Va pup pe toate, mult succes, si sfatul meu tuturor miresucilor este sa incercati sa nu va asumati totul asupra voastra, neaparat trebuie sa va ajute sau parintii sau fratii, altfel ai prea ulte pe cap si nu prea reusesti sa sa fii acolo in miezul nuntii.


whitelady
Posts: 256
Joined: 19 May 2010, 23:00

Re: Dupa nunta......

Post by whitelady »

Am uitat sa va spun de dansul mirilor, nu imi mai aduc aminte daca am scris aici pe forul, dansul l-am facut pe melodia lui zdob si zdub - draga otee si a iesit bine, a fost foarte incurajator cd toata sala a chiuit si a aplaudat continui. Si intrarea noastra in sala dupa ce toata lumea a luat loc si tinerii au facut podul de flori am facut pe melodia lui Guns N'roses - Sweet Child O' Minehttp://www.youtube.com/watch?v=1w7OgIMMRc4&feature=av2n- nu am cuvinte sa spun ce mult mi-am placut cum ne-am simtit in acel moment, asta e exat genul de muzica care ne reprezinta pe noi . A foat foarte frumos.


DDianKa
Posts: 138
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau, centru

Re: Dupa nunta......

Post by DDianKa »

bravo whitelady
felicitari si casa de piatra!
si da Doamne toate viata sa va iasa totul perfect, exact cum v-a iesit si nunta perfect
felicitari


Mariashca
Posts: 338
Joined: 08 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Dupa nunta......

Post by Mariashca »

ooo Whitelady am citit cu sufletul la gura, bravo felicitari !!!!!!! de unde ati gasit cai in balti ca eu prima data aud? vreau si euuuuu, din start am vrut sa facem fotosesiune lA aeroportul din balti acolo sunt citeva avioane mari si mai multe mici, dar acum vreau si la cai si la avioane :D , dami te rog contactele la salonul riviera si la fotograful vostru daca poti desigur, si vreau numaidecit sa ti vad coafura si machiajul , ma bucur nespus pentru tina ca ai ramas multumita , tu teai dus cu vreo poza si ai aratat ce anume de coafura vrei sau tiau propus doamnele de acolo?


Post Reply