Dupa nunta......

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
InnaM
Posts: 170
Joined: 14 Oct 2012, 17:45

Re: Dupa nunta......

Post by InnaM »

Valerii multe felicitari voua, atzi fost superbi. Ai o mireasa foarte frumoasa!! Sa va fie shi viatza de familie la fel de frumoasa ca shi nunta.

P.S. Shi mirele meu a ieshit de la Renashterii Natzionale 14 ;) (de la parintzii lui :D ). Sper ca atzi profitat shi voi de vederile frumoase dinspre circ :)

Image
Last edited by InnaM on 23 Aug 2014, 18:13, edited 2 times in total.


Lukianov
Posts: 64
Joined: 02 Jul 2013, 17:36

Re: Dupa nunta......

Post by Lukianov »

Valerii,Felicitari!!!Ati ft minunati!!!Dar am o mica intrebare,an vazutca ati ft la cricova pentru foto in ce pret este la ei excursia?


valerii.dulghier
Posts: 35
Joined: 24 Aug 2013, 16:01
Location: Chisinau, Moldova
Contact:

Re: Dupa nunta......

Post by valerii.dulghier »

Va multumesc :) La cricova este 1200 si am stat vreo 2,5 ore..e foarte frumos acolo..
Ina, eu exact la astfel de balcon am stat si am savurat dimineata cafeluta, cu privirea la circ :D


romanct1
Posts: 215
Joined: 22 Dec 2013, 19:30

Re: Dupa nunta......

Post by romanct1 »

Merci la toti de urari frumoase, de asemenea va doresc sa aveti toate si toti familii trainice si fericite, si toate scopurile puse sa fie atinse.

Catiusha ai fost super frumoasa, felicitari ;)

Iata ca la rugamintea mea cristal studio miau transmis citevai poze sa le pot posta , va arat doar una :)

Image


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Dupa nunta......

Post by catiushka »

Va multumesc la toate pentru urari si cuvinte frumoase
Astept si cu voi poze, romanct pune mai multe :) sa te admiram mai mult, eu tot ard de nerabdare sa vad materialele de la nunta noastra
Olecika, da am ajuns acolo unde ne-am propus, va mai arat o poza de aici Image



Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk


Cezara
Posts: 15
Joined: 22 Aug 2014, 20:47
Location: Moldova/Chisinau
Contact:

Re: Dupa nunta......

Post by Cezara »

valerii.dulghier wrote:La numai 3 saptamini de la nunta am primit intreg materialul foto si video..si pot sa ma laud cu un mic clip :Dhttps://www.youtube.com/watch?v=1xL0XA1Uwzc

Felicitari, chiar ma bucur pentru tine, noi suntem in asteptare inca :P


valerii.dulghier
Posts: 35
Joined: 24 Aug 2013, 16:01
Location: Chisinau, Moldova
Contact:

Re: Dupa nunta......

Post by valerii.dulghier »

Cezara wrote:
valerii.dulghier wrote:La numai 3 saptamini de la nunta am primit intreg materialul foto si video..si pot sa ma laud cu un mic clip :Dhttps://www.youtube.com/watch?v=1xL0XA1Uwzc

Felicitari, chiar ma bucur pentru tine, noi suntem in asteptare inca :P
Multumesc mult...sarbatoare frumoasa si voua ;)


User avatar
crisgirl
Posts: 85
Joined: 22 Oct 2012, 00:34

Re: Dupa nunta......

Post by crisgirl »

catiushka , felicitarile mele ! Rochia , coafura , machiajul ... si mai ales zimbetul au creat un look foarte armonios! Casa de piatra!


Image
User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Dupa nunta......

Post by catiushka »

crisgirl wrote:catiushka , felicitarile mele ! Rochia , coafura , machiajul ... si mai ales zimbetul au creat un look foarte armonios! Casa de piatra!
OOOO ma faci sa rosesc :oops: :oops: da-i asa placut, merci mult
si eu te-am admirat in poze la fotografi ai fost o GINGASIE de mireasa, mi-au placut enorm ambele tale lookuri <3 <3 <3


heyapple
Posts: 74
Joined: 09 Jan 2014, 18:12

Re: Dupa nunta......

Post by heyapple »

Vin şi eu cu impresii de după nuntă. Vreau să vă spun un mare mulţumesc tuturor pentru experienţa cu care v-aţi împărtăşit pe aceste pagini, au fost de mare folos, m-au ajutat să fiu atentă la unele aspecte şi să pun întrebările potrivite pentru a nu avea surprize neplăcute. A fost aproape totul cum am planificat. Iniţial nu ne+am incadrat în timp dar la sala am ajuns exact la ora la care am planificat. Am fost programata la 7 la coafura şi machiaj, ma gândeam ca o să ies din salon pe la 9-9.30, dar nu a fost să fie şi am ieşit la 10 şi un sfert, am telefonat doamna cu buchetul, butonierele şi buchetul erau gata mă aşteptau doar pe mine. Pe la 9.30 mirele mă suna că fotografii şi cameramanul deja ajunsese, iar eu incă nu ieşisem din salon :lol: . Planificat să facem fotosesie în câteva locuri, dar la ultima destinaţie nu am ajuns. La sala totul era perfect. Noi am ajuns la 3 la sală, Irina deja pregătise totul, un big mulţumesc ei pentru cum a aranjat totul. Aveam emoţii că îmi tremura şi carnea pe mine, aşa-că am servit un 25 de grame şi curaj găină că te tai. La 16.00 urma să înceapă partea festivă, la fără 5 minute toţi invitaţii deja erau veniţi, chiar ne făceam griji că nu vor veni la timp. am făcut înscrierea, apoi întâmpinarea, spre mirarea noastră la 17.50 am terminat întâmpinarea şi la 18 fix masa era gata, oaspeţii au întrat, apoi noi cu naşii. Şi s-a început veselia. Noi am avut în jur de 150 de invitaţi, au dansat aproape toţi, mai puţin cei care nu le permite sănătatea, dar la cât de mare era sala nu aveai aer să respiri, atât de cald se făcuse. Ne+am incadrat în timp la toate capitolele 8-) . exact la ora 2.00 am terminat nunta. Ne-am veselit, am zâmbit, nici nu am simţit cum a trecut. Mai vreau o dată, dar să organizeze altcineva. Doar la vreo 2 invitaţi nu le-au plăcut unele momente, dar sunt din categoria de oameni care mereu sunt nemulţumiţi de ceva, aşa-că pot spune cu pâna pe inimă că totul a fost super. E doar un mic review deoarece creierul meu încă refuză să conştientizeze că s-a terminat.


Post Reply