Eu mireasă şi el mire

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: eu mireasa si el mire

Post by Uliana »

da de ce?


Mariashca
Posts: 338
Joined: 08 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: eu mireasa si el mire

Post by Mariashca »

Uliana wrote:da de ce?
au intirziat cind au venit sa ma ia si deaceea si la hotel nu am fost la timp....in rest a fost totul super la noi si frumos, lampioanele le-am lansat, au zburat toate, a fost frumos si neobisnuit.....


fluturash
Posts: 100
Joined: 09 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: eu mireasa si el mire

Post by fluturash »

un filmuletz cu noi miri ;)


Anusca
Posts: 364
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: eu mireasa si el mire

Post by Anusca »

un filmuletz cu noi miri
Fluturash foarte foarte frumos video. Asa o pereche minunata Image
Apropo ti-am scris la rubrica Muzica si ti-am intrebat despre d-na . Stiu ca ea a cintat la tine la nunta. Zi-mi te rog cum s-a prezentat caci eu ma gindesc sa o iau pe ea dar vreau intii sa aflu ce parere ai tu, cum a fost la tine la nunta ea? Multumesc


olesikag
Posts: 98
Joined: 06 Apr 2010, 23:00
Location: chisinau

Re: eu mireasa si el mire

Post by olesikag »

:roll: :roll: :roll: :roll: foarte foarte incintatori!!!!!!1nemaipomeniti de frumoshi!!!!!!!!!


whitelady
Posts: 256
Joined: 19 May 2010, 23:00

Re: eu mireasa si el mire

Post by whitelady »

Fluturash frumos videoclip si melodia e pe placul meu si voi sunteti foarte frumosi, mai ales impreuna. Sa aveti o viata frumoasa impreuna. Image Image Image


whitelady
Posts: 256
Joined: 19 May 2010, 23:00

Re: eu mireasa si el mire

Post by whitelady »

Apropo m-am uitat atent si la buchet si la rochie si la machiaj, coafura... nu am decat cuvinte de lauda, totul e ales cu foarte mult bun gust, fara excese. Felicitari!!!


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: eu mireasa si el mire

Post by Uliana »

Fluturash, super, nu am cuvinte, BRAVO 10+++++++++++++++++++++


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: eu mireasa si el mire

Post by maryLand »

Fluturash..tokmai lakrimi mi-au dat..atit de romatik...si desebit...bravo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Image Image Image


Image
fluturash
Posts: 100
Joined: 09 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: eu mireasa si el mire

Post by fluturash »

Fetelor cit de mult ma bucura cuvintele frumoase si complimentele de la voi... Multumesc din suflet!!!
Noi toate am lucrat impreuna ;) Toate suntem de nota 10!!!
:*
Anusca, referitor la d-na , la noi a cintat ea cu formatia ei(pe care o aduna ea, are muzicantii ei) Nu stiu daca poa' sa fie separat ca moderatoare, dar mai bine cu formatia , k ei se stiu si stiu cum sa comunice prin gesturi , cum se zice. Doamna nu modereaza in limba rusa, modereaza exclusiv in romana si poarta costum popular frumos. DIn cite stiu participa in fiecare an la "Crizantema de Argint"(Constanta, daca nu gresesc) si este si laureata pare-mise(vezi pe net daca vrei). Cinta niste romante superbe...la noi nu a reusit decit una ...a fost extraordinara...
Are voce frumoasa si modereaza cu poezii , adica tot ce zice zice asa gen "floare din gradibna raiului ti-ai ales mire drag..." foarte frumos, nush ce memorie tre' sa ai sa tii minte atitea versuri...e rimat in vorbire.. poate reusesc sa fac un cut unde cinta ea si vb si il pun pe youtube...


Locked