Eu mireasă şi el mire

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
Locked
Mariashca
Posts: 338
Joined: 08 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: eu mireasa si el mire

Post by Mariashca »

mersi mult Whitelady si Uliana, intr-adevar se incarca greu si la mine, dar nu stiu cum sa le fac de dimensiuni mai mici din pacate.......daca reusesc le schimb neaparat


zynka
Posts: 20
Joined: 24 May 2010, 23:00

citeva poze si de la mine..

Post by zynka »

Mersi mult la toate fetele,cu ajutorul vostru am reusit sa avem o zi superba,o nunta deosebita...si multi cer "bis"..atit de mult le-a placut...am si eu 2 poze cersite,le atasez..salutari si mersi voua!!!Image Uploaded with ImageShack.us[/img]


DDianKa
Posts: 138
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau, centru

Re: eu mireasa si el mire

Post by DDianKa »

mai in scurt fetelor
numai mirese frumoase la noi pe forum, adica altfel putem spune toate miresele frumoase s+au gramadit la noi pe forum
Si Uliana, si Mariashka, si Whitelady, si fluturash, si zinca si toate celelalte mirese, ati fost super toate
felicitari si da Domnul toata viata sa fie asa de frumoasa cum ati fost voi in ziua nuntii
multi multi pupici de la mine pentru toate toate Image


whitelady
Posts: 256
Joined: 19 May 2010, 23:00

Re: eu mireasa si el mire

Post by whitelady »

DDianKa are dreptate!!!
Zynka ai fost si tu o miresuica foarte frumusica. Casa de piatra voua si dragoste pana la adanci batranete!!!


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: eu mireasa si el mire

Post by Uliana »

Eu ma alatur de cele spuse de DDianKa si Whitelady, ca intradevar aveti mare dreptate de noi toate Image , si Zynca Casa de Piatra.....Bravoooooooooooooo!!!!


zynka
Posts: 20
Joined: 24 May 2010, 23:00

Re: eu mireasa si el mire

Post by zynka »

Image

Uploaded with ImageShack.us


nicola
Posts: 97
Joined: 06 Apr 2010, 23:00

Re: eu mireasa si el mire

Post by nicola »

Uliana,whitelady,marishka,pops_uk si zynka, Felicitari!!!! ati intrat deja in rindul sotiilor cu acte in regula ;) :D ........absolut toate ati fost niste miresuici foarte frumusele Image Image Image Image Image


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: eu mireasa si el mire

Post by Uliana »

Multumesc mult, Nicola Image Image Image


whitelady
Posts: 256
Joined: 19 May 2010, 23:00

Re: eu mireasa si el mire

Post by whitelady »

Salutare la toate viitoare mireses si actualele sotii, se pare ca e liniste pe forum, sparg eu gheata si va arat videoclipul nostru de nunta :D , priviti cu un ochi critic astfel incat ceea ce nu v-a placut sa evitati si ce v-a placut sa furati, intotdeauna exista cate ceva de invatat, bafta tuturor:


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: eu mireasa si el mire

Post by Uliana »

SUPERBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB!!!!! BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Image Image


Locked