Decorarea sălii

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
Broscutza_
Posts: 8
Joined: 24 Aug 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Decorarea sălii

Post by Broscutza_ »

pt fetele care doresc lampioane zburatoare mai ieftine.. oferta e super si poti lua pina la 70 de lampioane... http://www.zumzi.md/inalta-mainile-spre ... toare-d596


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Decorarea sălii

Post by RoDiNkA »

Da, da Broscutza, chiar eu beneficiez de aceasta oferta si am vorbit despre ea, la tema despre oferte ;)
Chiar e super oferta data! Si mai e valabila!!! :P


Image
any0988
Posts: 65
Joined: 26 Aug 2011, 23:00

Re: Decorarea sălii

Post by any0988 »

Melisa wrote:Salut fetelor!Vreau foarte mult sa am la nunta lampoane zburatoare...dar nustiu de unde sa la procur calitative si la un pret accesibil!Am fost la everest sa vade de ele si ,mi-am luat una, insa, nu era de calitate buna...a durat 3 min pine ce so aprind si in general nu a zburat asa cum ar trebui!!!!va rog zicet-mi cineva daca a-ti procurat si de unde!? :?: :?: :?:

Eu am cumparat de la Gemenii cu 25 lei, albe si citeva rosii in forma de inimioara. Am testat unul de proba si parca a fost ok...


Natalia86
Posts: 139
Joined: 19 May 2011, 23:00

Re: Decorarea sălii

Post by Natalia86 »

spune-mi te rog unde anume gasesc lampioane?ms


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Decorarea sălii

Post by RoDiNkA »

Fetelor, care sunt in cautare de lampioane, vad ca mai e valabila oferta la zumzi!!! Asa ca, daca mai sunteti pe ginduri, grabiti-va si faceti comanda de vouchere cit mai e posibil! Eu sincer mai rentabil inca nu am gasit ;)


Image
Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Decorarea sălii

Post by Alintush »

Nustiu unde as putea plasa acest mesaj, dar cine stie unde pot gasi baloane in set...nu la bucata. Am nevoie de minim 100 baloane multicolor, insa la piata gasesc numai la bucata si iese cam scump...


MarinaD
Posts: 73
Joined: 21 Mar 2012, 14:08

Re: Decorarea sălii

Post by MarinaD »

Alintush wrote:Nustiu unde as putea plasa acest mesaj, dar cine stie unde pot gasi baloane in set...nu la bucata. Am nevoie de minim 100 baloane multicolor, insa la piata gasesc numai la bucata si iese cam scump...
Incearca la http://decorbal.com.md/


User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Decorarea sălii

Post by Katina »

eu stiu ca la piata in rindurile mai din mijloc vindeau si la paket cate 50 sau 100 ,sau cand mergi pe la vreo baza de acolo poti sa ei ca sigur e mai eftin ca la bucata ... ;)


MarinaD
Posts: 73
Joined: 21 Mar 2012, 14:08

Re: Decorarea sălii

Post by MarinaD »

La http://decorbal.com.md/ -sint baloanele de calitate si 100 baloane este -80 lei


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Decorarea sălii

Post by CristinaB »

La METRO tot sunt baloane de diferite forme si culori si se vind cite 100/ 50 buc.


Image
Locked