Petrecerea burlacitelor

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
romanct1
Posts: 215
Joined: 22 Dec 2013, 19:30

Re: Petrecerea burlacitelor

Post by romanct1 »

Fetelor de unde pot gasi fatulete mici albastre, roz, pentru petrecerea burlacitelor? si cum leati prins? :D


User avatar
wildcat soul
Posts: 314
Joined: 19 Jul 2012, 10:01
Location: Chisinau

Re: Petrecerea burlacitelor

Post by wildcat soul »

romanct1 wrote:Fetelor de unde pot gasi fatulete mici albastre, roz, pentru petrecerea burlacitelor? si cum leati prins? :D
cel mai simplu is mai eftin o s aiti iasa sa mergi la gemeni sau la unic si sa ei o bucata de fatin fin de culoarea de care ai nevoie, si niste spilci, tai fatinul in cite bucati iti trebuie si de marimea care vrei, poti sa ei si niste floricele artificiale mici, si sa cosi floricica de spilca si de fatin, si iata si fatulete, eu asa am facut la petrecerea mea, bafta


Image
romanct1
Posts: 215
Joined: 22 Dec 2013, 19:30

Re: Petrecerea burlacitelor

Post by romanct1 »

wildcat soul wrote:
romanct1 wrote:Fetelor de unde pot gasi fatulete mici albastre, roz, pentru petrecerea burlacitelor? si cum leati prins? :D
cel mai simplu is mai eftin o s aiti iasa sa mergi la gemeni sau la unic si sa ei o bucata de fatin fin de culoarea de care ai nevoie, si niste spilci, tai fatinul in cite bucati iti trebuie si de marimea care vrei, poti sa ei si niste floricele artificiale mici, si sa cosi floricica de spilca si de fatin, si iata si fatulete, eu asa am facut la petrecerea mea, bafta
merci mult, pentru comparatie tu ce marimi si forma ai taiat? pur si simplu eu si mestesugaritul sunt 2 lucruri necompatibile, acush mai caut pe net poate vad cum se face :D


Post Reply