Petrecerea burlacitelor

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Petrecerea burlacitelor

Post by Katina »

care din voi va face petrecerea burlacitilor ?ce idei aveti ? :D


User avatar
Alinkka
Posts: 320
Joined: 19 Feb 2012, 15:20

Re: Clovni si distractii la ceremonii

Post by Alinkka »

ziua mea denastere e ku 5 zile inainte de nunta shi atunci am sa fak 2 petreceri in una


User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Petrecerea burlacitilor

Post by perla »

si la mine ziua de nastere a fost pe 7 martie, si noi ne-am inscris pe 9 martie, VS mi-a organizat petrecerea cu fetele mele, iar el se odihnea cu baietii lui.. am petrecut de minune... 2 in 1


Girgana
Posts: 273
Joined: 29 Dec 2011, 00:00

Re: Petrecerea burlacitilor

Post by Girgana »

:D interesant,la mine e aceiasi situatie ,ziua mea e la 2 zile de cununie si la 3 de nunta :D Si inca anul acesta e zi rotunda, iar fetele mele mi-au zis sa nu-mi fac griji ca ele o sa-mi organizeze o zi de neuitat :D Sunt foarte intrigata 8-)


User avatar
aretina
Posts: 371
Joined: 09 Dec 2011, 00:00
Location: Italia

Re: Petrecerea burlacitilor

Post by aretina »

Mi-ar plăcea să fac ceva şi eu doar că din cauza cheltuielilor cred că am să mă dezic, dar vreau atît de mult. Plus la asta prietenele mele sunt toate căsătorite, şi cu copii, nu prea îşi lasă bomboanele (copilaşii) cu nimeni.


User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Petrecerea burlacitilor

Post by tancha_ru86 »

aretina si eu sunt in aceeasi situatie, dar imi doresc tare mult desi acum doua zile am facut un divisnic pana la 7 dimineata.


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Petrecerea burlacitilor

Post by Katina »

si eu vreau multe dar banii sunt la limita si ma gandesc sa adun cateva fete sa mergem la bazin sa ne bronzam si dupa la piterie sau o cafenea ,facem poze si planuri pt ziua cea mare .... :) nici scump nici eftin adica nici simplu nici tam tam :D


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Petrecerea burlacitelor

Post by CristinaB »

http://www.karena.ro/mireasa/petrecerea ... rom_karena
Aici este un articol legat de tematica petrecerii burlacitelor!!!


Image
Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: Petrecerea burlacitelor

Post by Liudocika2012 »

Miresuicele, odihnindu-ma astazi cu fetele intr-un local, alaturi de masa noastra au poposit niste barbatei ce sarbatoreau petrecerea burlacilor. Ce credeti? :D s-a stins lumina si pentru mirele de miine a iesit o stripteoza sa danseze :D Nu ca as fi "teomnaia" am mai vazut dansuri frumoase insa niciodata unul privat :lol: Era o domnisoara putin zis sexy, foarte putin zis, am ramas cu gura cascata, ce sa mai zic de barbatii de la mesele alaturate care salivau disperati. Domnisoara a dansat... jos palaria sau.. jos toate hainele in cazul ei (si a lui de altfel) L-a sarutat din cap pina in picioare, iar miinile ii alunecau in chilotii sarbatoritului, sarmanu ii tremurau miinile (ochii vad inima cere) Domnisoara avea o plastica, gratie si chip perfect, se misca ca un sarpe, foarte foarte frumos!!! Acum l-am intrebat pe unul din baietii din companie, la cit ajunge o astfel de surpriza - de la 200 euro in sus 2 dansuri (vre-o 6 minute da cite a dovedit in acest timp!), a zis ca fata nu e cea mai "ieftina" pe piata :roll: Voi ce parere aveti, le dati "voie" barbatilor la o astfel de petrecere inaintea nuntii? Daca tot veni vorba de dansuri si fete frumoase, mie imi place mult acest video


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: Petrecerea burlacitelor

Post by DanielaG »

Mda.....frumoasa surpriza.....eu in schimb sunt mai sceptica....accept dansurile...dar saruturi...exclus....sau miini in kilotei cu atit mai mult...pt mine e ceva anormal.....eu una nu as accepta la petrecerea mea sa fiu sarutata de alt barbat....ar fi scirbos....alt lukru cind ochii admira.....dar kiar si atingerile pt mine e mult....imi place sa fie respectata distanta personala.....parerea mea :roll:


Image
Post Reply